9

Poprzedni
Dodał/a: iiingvar iiingvar, 18 Lipca 2018 o 16:13
Następny

Doda pokazała jeden z pierwszych wywiadów. "Mierzcie wysoko"

Doda pokazała jeden z pierwszych wywiadów. "Mierzcie wysoko"

Faktycznie dotarła na sam szczyt?

Zgłoś 17 vs 26

Komentarze (27)

Komentarz musi składać się z przynajmniej 3 znaków
avatar goscia
avatar goscia
Gołgoł ‧ [18.07.18, 16:53] Zgłoś

Jako pośmiewisko znalazła się na drodze bez powrotu.

Odpowiedz |
Udostępnij
23 |
avatar goscia
gość ‧ [18.07.18, 16:48] Zgłoś

dotarła na sam szczyt Żenady

Odpowiedz |
Udostępnij
22 |
avatar goscia
gość ‧ [18.07.18, 16:51] Zgłoś

W pudle to stare pudło będzie mieć raczej mało czasu na ckliwe wspominki.

Odpowiedz |
Udostępnij
21 |
avatar goscia
gość ‧ [18.07.18, 16:22] Zgłoś

Co by nie mówić, to faktycznie spełniła swoje marzenia i zaszła dosyć wysoko.

Odpowiedz |
Udostępnij
-6 |
avatar goscia
gość ‧ [18.07.18, 16:40] Zgłoś

Rada dla zarabiających średnią krajową. Ja tyle zarabiam i tak jem. Za swoją wypłatę muszę opłacić wynajem mieszkania

A więc przechodząc do jadłospisu za 100 zł.
Aby przeżyć miesiąc za 100 zł potrzeba:
- 1kg ryżu ok. 3zł
- 1kg makaronu ok. 2,5 zł
- 1kg kaszy jęczmiennej około 2 zł
- 6kg ziemniaków ok. 8zł
- 2kg margarany ok 5 zł
- 150 bułek około 50zł
- 10 paczek Chochoszoków ok. 20
- 15 sosów do potraw jeden po około 50 groszy-około 7 zł, lub kilka sosów gotowych po ok.3 zł.

Razem około 100zł.

Jak to jemy?
- co 2 dni rano zagotować gar sosu - wystarczy na 2 dni (15 x 2 = 30 dni)
- Pierwszy tydzień - makaron. 5 bułek dziennie + sos, pół paczki Chocoszoków.
- Drugi tydzień - ryż. 5 bułek dziennie + sos, pół paczki Chocoszokw.
- Trzeci tyedzień-kasza jęczmienna, 5 bułek dziennie + sos, pół paczki Chocoszokwó.
- Czwarty tydzień - 6 kilo ziemniaków, 5 bułek dziennie + sos, pół paczki Chocoszoków.

Odpowiedz |
Udostępnij
-1 |
avatar goscia
gość ‧ [18.07.18, 16:44] Zgłoś

Rada dla zarabiających średnią krajową. Ja tyle zarabiam i tak jem. Za wypłatę muszę opłacić wynajem mieszkania

A więc przechodząc do jadłospisu za 100 zł.
Aby przeżyć miesiąc za 100 zł potrzeba:
- 1kg ryżu ok. 3zł
- 1kg makaronu ok. 2,5 zł
- 1kg kaszy jęczmiennej około 2 zł
- 6kg ziemniaków ok. 8zł
- 2kg margarany ok 5 zł
- 150 bułek około 50zł
- 10 paczek Chochoszoków ok. 20
- 15 sosów do potraw jeden po około 50 groszy-około 7 zł, lub kilka sosów gotowych po ok.3 zł.

Razem około 100zł.

Jak to jemy?
- co 2 dni rano zagotować gar sosu - wystarczy na 2 dni (15 x 2 = 30 dni)
- Pierwszy tydzień - makaron. 5 bułek dziennie + sos, pół paczki Chocoszoków.
- Drugi tydzień - ryż. 5 bułek dziennie + sos, pół paczki Chocoszokw.
- Trzeci tyedzień-kasza jęczmienna, 5 bułek dziennie + sos, pół paczki Chocoszokwó.
- Czwarty tydzień - 6 kilo ziemniaków, 5 bułek dziennie + sos, pół paczki Chocoszoków.

Odpowiedz |
Udostępnij
-1 |
avatar goscia
gość ‧ [18.07.18, 16:45] Zgłoś

Kołcz z Ciechanowa.

Odpowiedz |
Udostępnij
6 |
avatar goscia
gość ‧ [18.07.18, 16:48] Zgłoś

dotarła na sam szczyt Żenady

Odpowiedz |
Udostępnij
22 |
avatar goscia
gość ‧ [18.07.18, 16:51] Zgłoś

W pudle to stare pudło będzie mieć raczej mało czasu na ckliwe wspominki.

Odpowiedz |
Udostępnij
21 |
avatar goscia
gość ‧ [18.07.18, 16:52] Zgłoś

Ze starego sztambucha babci Doroni... zieew

Odpowiedz |
Udostępnij
7 |
avatar goscia
Gołgoł ‧ [18.07.18, 16:53] Zgłoś

Jako pośmiewisko znalazła się na drodze bez powrotu.

Odpowiedz |
Udostępnij
23 |
avatar goscia
gość ‧ [18.07.18, 16:54] Zgłoś

ta stara raszpla to ropiejący wrzód na tyłku polskiego srołbiznesu

Odpowiedz |
Udostępnij
10 |
avatar goscia
gość ‧ [18.07.18, 16:55] Zgłoś

gość
Kołcz z Ciechanowa.
niech jeszcze trans przypomni jak lizał plastikowego fiutka w EMPiKu

Odpowiedz |
Udostępnij
13 |
avatar goscia
gość ‧ [18.07.18, 16:58] Zgłoś

Niedługo to stare próchno pokaże zawartość swojego pierwszego pampersa, a potem ostatniego.

Odpowiedz |
Udostępnij
5 |
avatar goscia
gość ‧ [18.07.18, 17:00] Zgłoś

gość
Rada dla zarabiających średnią krajową. Ja tyle zarabiam i tak jem. Za swoją wypłatę muszę opłacić wynajem mieszkania A więc przechodząc do jadłospisu za 100 zł. Aby przeżyć miesiąc za 100 zł potrzeba: - 1kg ryżu ok. 3zł - 1kg makaronu ok. 2,5 zł - 1kg kaszy jęczmiennej około 2 zł - 6kg ziemniaków ok. 8zł - 2kg margarany ok 5 zł - 150 bułek około 50zł - 10 paczek Chochoszoków ok. 20 - 15 sosów do potraw jeden po około 50 groszy-około 7 zł, lub kilka sosów gotowych po ok.3 zł. Razem około 100zł. Jak to jemy? - co 2 dni rano zagotować gar sosu - wystarczy na 2 dni (15 x 2 = 30 dni) - Pierwszy tydzień - makaron. 5 bułek dziennie + sos, pół paczki Chocoszoków. - Drugi tydzień - ryż. 5 bułek dziennie + sos, pół paczki Chocoszokw. - Trzeci tyedzień-kasza jęczmienna, 5 bułek dziennie + sos, pół paczki Chocoszokwó. - Czwarty tydzień - 6 kilo ziemniaków, 5 bułek dziennie + sos, pół paczki Chocoszoków.
Dorota Nositorbiak Stępień to jadła i dostała sraczki.

Odpowiedz |
Udostępnij
4 |
avatar goscia
gość ‧ [18.07.18, 17:01] Zgłoś

siedzi na szczycie galopującej głupoty

Odpowiedz |
Udostępnij
3 |
avatar goscia
xero ‧ [18.07.18, 17:03] Zgłoś

Dodon doczłapał się na krawędź przepaści!

Odpowiedz |
Udostępnij
4 |
avatar goscia
gość ‧ [18.07.18, 17:06] Zgłoś

Oskara Pistoriusa kobicina dotknęła i mało się nie posrała z emocji.

Odpowiedz |
Udostępnij
1 |
avatar goscia
gość ‧ [18.07.18, 17:11] Zgłoś

na psa urok Dobrotka już pozbierała się po kupie nieszczęść która na nią spadła i będzie zanudzać nas wypocinami o swojej 'karierze' od zera do babci z PeGieeRa

Odpowiedz |
Udostępnij
3 |
avatar goscia
gość ‧ [18.07.18, 17:12] Zgłoś

d0da i jej d0wciipy ze starej ciipy

Odpowiedz |
Udostępnij
1 |
avatar goscia
gość ‧ [18.07.18, 17:20] Zgłoś

gość
Kołcz z Ciechanowa.
padasz, czołgasz się , podnosisz upokorzona pod kinem, kim jesteś? jesteś zwycienscom w parabiegu z oskarem pistoriusem! prościzna radzi

Odpowiedz |
Udostępnij
2 |
avatar goscia
gość ‧ [18.07.18, 17:22] Zgłoś

co ta babcia tu jeszcze cierpi. zanudzi opowieściami o swoich urojeniach.

Odpowiedz |
Udostępnij
3 |
avatar goscia
gość ‧ [18.07.18, 18:34] Zgłoś

Stop promowaniu patologii i kryminalistów! Ich miejsce jest w pierdlu

Odpowiedz |
Udostępnij
6 |
avatar goscia
gość ‧ [19.07.18, 06:36] Zgłoś

gość
Rada dla zarabiających średnią krajową. Ja tyle zarabiam i tak jem. Za swoją wypłatę muszę opłacić wynajem mieszkania A więc przechodząc do jadłospisu za 100 zł. Aby przeżyć miesiąc za 100 zł potrzeba: - 1kg ryżu ok. 3zł - 1kg makaronu ok. 2,5 zł - 1kg kaszy jęczmiennej około 2 zł - 6kg ziemniaków ok. 8zł - 2kg margarany ok 5 zł - 150 bułek około 50zł - 10 paczek Chochoszoków ok. 20 - 15 sosów do potraw jeden po około 50 groszy-około 7 zł, lub kilka sosów gotowych po ok.3 zł. Razem około 100zł. Jak to jemy? - co 2 dni rano zagotować gar sosu - wystarczy na 2 dni (15 x 2 = 30 dni) - Pierwszy tydzień - makaron. 5 bułek dziennie + sos, pół paczki Chocoszoków. - Drugi tydzień - ryż. 5 bułek dziennie + sos, pół paczki Chocoszokw. - Trzeci tyedzień-kasza jęczmienna, 5 bułek dziennie + sos, pół paczki Chocoszokwó. - Czwarty tydzień - 6 kilo ziemniaków, 5 bułek dziennie + sos, pół paczki Chocoszoków.
a jeśli ktoś zarabia najniższą krajową ??? to sam sos z bułkami ? hmmmm

Odpowiedz |
Udostępnij
2 |
avatar goscia
gość ‧ [19.07.18, 12:10] Zgłoś

wieśniara

Odpowiedz |
Udostępnij
0 |
avatar goscia
gość ‧ [19.07.18, 16:59] Zgłoś

Nie pojedzie po Oskara bo akurat będzie grała na dniach Cycowa czy innego ziemniaka :D

Odpowiedz |
Udostępnij
1 |
avatar goscia
gość ‧ [19.07.18, 17:03] Zgłoś

gość
Rada dla zarabiających średnią krajową. Ja tyle zarabiam i tak jem. Za wypłatę muszę opłacić wynajem mieszkania A więc przechodząc do jadłospisu za 100 zł. Aby przeżyć miesiąc za 100 zł potrzeba: - 1kg ryżu ok. 3zł - 1kg makaronu ok. 2,5 zł - 1kg kaszy jęczmiennej około 2 zł - 6kg ziemniaków ok. 8zł - 2kg margarany ok 5 zł - 150 bułek około 50zł - 10 paczek Chochoszoków ok. 20 - 15 sosów do potraw jeden po około 50 groszy-około 7 zł, lub kilka sosów gotowych po ok.3 zł. Razem około 100zł. Jak to jemy? - co 2 dni rano zagotować gar sosu - wystarczy na 2 dni (15 x 2 = 30 dni) - Pierwszy tydzień - makaron. 5 bułek dziennie + sos, pół paczki Chocoszoków. - Drugi tydzień - ryż. 5 bułek dziennie + sos, pół paczki Chocoszokw. - Trzeci tyedzień-kasza jęczmienna, 5 bułek dziennie + sos, pół paczki Chocoszokwó. - Czwarty tydzień - 6 kilo ziemniaków, 5 bułek dziennie + sos, pół paczki Chocoszoków.
Od takiego jedzenia dostaje się raka. Można jeść tanio ale zdrowo a nie jakieś najtańsze białe bułki, bezwartościowy odżywczo ryż, trująca margaryna, sosy w proszku czy "chocoszoki" cokolwiek by to nie było. Za te same pieniądze można jeść PRAWDZIWE jedzenie a nie śmieci dla przygłupów, którzy i tak 3 razy więcej później miesięcznie będą musieli wydać na leczenie chorób spowodowanych takim odżywianiem. Jeśli to nie żart to jesteś zwyczajnie głupia i tyle.

Odpowiedz |
Udostępnij
2 |
avatar goscia
i ‧ [20.07.18, 16:11] Zgłoś

ten tekst powstal teraz - ściema!!!! drugi Jackowski -przepowiednia normalnie!!!!

Odpowiedz |
Udostępnij
0 |