30

Poprzedni
Dodał/a: Gość Gość, 05 Grudnia 2017 o 13:11
Następny

Piechociński z dystansem: "Odnalazłem starą radość znaleziona w necie"

Piechociński z dystansem: "Odnalazłem starą radość znaleziona w necie"

Internauci często porównują byłego premiera do Freda Flinststone'a. Janusz Piechociński wcale nie jest z tego powodu zły.

Zgłoś 4 vs 34

Komentarze (2)

Komentarz musi składać się z przynajmniej 3 znaków
avatar goscia
avatar goscia
gość ‧ [05.12.17, 13:41] Zgłoś

Janusz, faktycznie jesteś podobny do Freda Flintstone`a ale nie dogryzaj już tak czynnym politykom. :) PSL raczej już rządził nie będzie. W 2019 r. w wyborach parlamentarnych też pewnie przerżnie. Jedyne co ci pozostaje to te wpisy w internecie o zdrowej żywności, jabłkach, grzybach i trzodzie chlewnej.

Odpowiedz |
Udostępnij
2 |
avatar goscia
gogk ‧ [10.12.17, 06:19] Zgłoś

Wiadro pomyj które od jakiegoś czasu spada na Marinę jest co najmniej zastanawiające. Ruszcie głowami, ta dziewczyna nie zrobiła nic takiego, żeby ''zasłużyć'' na taki poziom nienawiści - jeśli ''nie robi nic'' i jest ''utrzymanką'' jak jej zarzucacie, powinna być wam obojętna i koło d"py latać ALE tak nie jest - zastanawialiście się czemu? Ktoś nakręcił trybik, a wy jak cielaki powielacie w komentarzach bluzgi na ''ukraińską utrzymankę'' operując wytartymi epitetami. Ktoś ruszył to pospolite ruszenie a wy baranki fantastycznie odgrywacie rolę bezmyślnej fali... i zaraz ktoś napisze coś w stylu ''Marina przestań pisać o sobie''. Rzygać się chce przez ten jad wszem i wobec! A zaraz mośc***aństwo zasiądą do stołu i będą się łamać opłatkiem... żenada.

Odpowiedz |
Udostępnij
0 |