45

Poprzedni
Dodał/a: kajss kajss, 15 Maja 2018 o 12:28
Następny

Inne Miss Polski przy niej wymiękają. Poznajcie Renatę Nowak – nową Gwiazdę Bikini Fitness

Renata Nowak, Miss Polski 2005, wciąż zachwyca. Była modelka obecnie należy do najpiękniejszych na świecie zawodniczek bikini fitness.

 


Kariera miss po konkursie potrafi potoczyć się różnie. Można, wzorem Pauliny Krupińskiej, poświęcić się rodzinie, brylować w śniadaniówce zbyt krótką spódniczką jak Marcela Zawadzka, a nawet udać się w podróż do Dubaju.

 


33-letnia obecnie Renata Nowak - Miss Polski 2005 - pokierowała swoją karierą dużo bardziej umiejętnie. Tytuł wywalczyła jako 20-letnia studentka toruńskiego UMK. Już rok później otarła się o podium - zajmując 4. miejsce w konkursie "Model of the World" w Tanzanii. To jednak nie zaspokoiło jej ambicji.

 


Postawiła na starty w zawodach Bikini Fitness, w których zostawia konkurencję daleko w tyle. Stała się jedną z najlepszych zawodniczek tej dyscypliny. Dziś motywuje wiele kobiet do pracy nad własną sylwetką i pokazuje jak być atrakcyjną mimo upływu lat. Dołączcie do tysięcy jej kibiców na instagram.com/renatanowak.life

 


Myślicie, że znana z "Wyspy Przetrwania" konkurentka - Ewa Orzechowska już gryzie paznokcie z zazdrości?

Inne Miss Polski przy niej wymiękają. Poznajcie Renatę Nowak – nową Gwiazdę Bikini Fitness

Już na początku sezonu w prestiżowych greckich zawodach IFBB Nafplio, Renata Nowak zwyciężyła w kategorii Bikini Fitness +169cm zdobywając Kartę Zawodowca IFBB Elite PRO.

Zgłoś 22 vs 67